Про компанію

Наша фотогалерея

Якісна бруківка - поряд! Львівська бруківка від ТМ ОZON у Чернівцях та області

Ми співпрацюємо з компанією ОZON – відомим вітчизняним виробником, який лідирує на ринку з 1990 року.

Виробничі потужності компанії ОZON

Виробничі потужності компанії «Озон» забезпечують три заводи з виробництва фігурних елементів мощення, а також бетонних префабрикатів — бордюрів, поребриків, клумб, палісадів — та іншої продукції з напівсухого бетону.
Підприємство виготовляє бетонні вироби методом вібропресування бетонної суміші.
Виробництво оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє впроваджувати та використовувати передові європейські технології виготовлення бетонних елементів мощення.

Інноваційні технології

Інноваційні зміни відкривають широкі можливості виготовлення бетону з добавками та оригінальними фактурами, покликаними забезпечити найрізноманітніші потреби споживачів. Такі нововведення дають суттєві переваги та перспективи у виробництві. Завдяки впровадженню передових технологій щороку наш асортимент збільшується на 5-10 видів продукції, серед яких є бетонні вироби з абсолютно новими конфігураціями, оригінальною структурою поверхні та багатшою кольоровою гамою. Ці досягнення кількісно та якісно збагачують пропозицію для наших клієнтів і партнерів.
Серед виробничих новинок є фігурні елементи мощення зі спеціальною фактурною «митою» поверхнею з натуральної крихти — наприклад, мармурової, гранітної, доломітової тощо. Такі вироби мають більш естетично привабливий та сучасний вигляд. Окрім того, можна використовувати різні види кам’яної крихти для формування митої поверхні, щоб досягти цікавих кольорових ефектів, певної фактури або додаткового блиску. Також технологічною новинкою є поверхня колор-мікс, яка забезпечує поєднання кількох кольорів на одному бетонному виробі. При цьому кожна бруківка отримує унікальний малюнок поверхні.

Складські приміщення

Окрім заводів з продукування фігурних елементів мощення, до виробничого комплексу ТОВ «Озон» належать склади інертних матеріалів, інерційний грохот (сортувально-очисна установка), склад дозрівання виробів, відкриті склади готової продукції, інші складські приміщення, лабораторія, склад барвників, автостоянка. Загальна площа перелічених вище об’єктів та територій складає понад 15 га.

Оптимізована логістика

Запорукою ефективного функціонування виробничого процесу є постачання сировини, тому для забезпечення швидких та безперебійних поставок інертних матеріалів у 2017 році було збудовано власну під’їзну залізничну колію підприємства. Це досягнення дозволяє більш оптимально будувати логістичну стратегію компанії, а відтак позитивно впливає на всі подальші етапи виробничого циклу.

Лабораторія підприємства

Власна лабораторія OZON

На території підприємства уже 10 років діє власна лабораторія, яка проводить приймально-здавальні випробування продукції відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані».
В лабораторії підприємства визначаються основні фізико-технічні властивості та геометричні розміри готової продукції.

Контроль якості продукції

В лабораторії підприємства визначаються основні фізико-технічні властивості та геометричні розміри готової продукції.
Показники:
• міцність на стиск
• відхилення від геометричних параметрів
• водопоглинання
• морозостійкість
• стираність
Важливим аспектом діяльності лабораторії є вхідний контроль сировинних матеріалів та підбір оптимального складу бетонної суміші. Завдяки цьому досягаються високі експлуатаційні та естетичні характеристики готових виробів.

Якість продукції компанії «Озон» підтверджена сертифікатами відповідності та періодичними випробуваннями, які здійснюють спеціалізовані лабораторії, акредитовані у системі УкрСЕПРО.